Wrześniowy Music Box

veronicas

Praca nad kilkoma projektami i zmiany, jakie zajdą wkrótce w moim życiu zawodowym spowodowały, że zaniedbałem ostatnio bloga. Przepraszam. Wkrótce wszystko wyjaśnię, jednak na razie muszę trzymać język za zębami, by nie zepsuć niespodzianki. Proszę, bądźcie cierpliwi i trzymajcie kciuki, by się udało. Jest na co czekać! :)

Dziś zrzucę na Was pierwszą ze zmian, jakie zajdą na blogu. Kończę z „Music Boxami” na rzecz innego cyklu, który wkrótce ujrzy światło dzienne. Nie mam jednak rózgi pod pachą, dlatego przedstawiam Wam pięć piosenek, które wpadły mi w ucho w ciągu ostatniego miesiąca. Wrześniowa playlista okazała się być skąpa, dlatego sięgnąłem po kilka październikowych nowości. Skoro rezygnuję z cyklu, nikomu nie powinna stać się krzywda. Mam nadzieję, że muzyka, którą wybrałem przypadnie Wam do gustu. Na zakończenie lata!

Gabrielle Aplin – Please Don’t Say You Love Me

Pentatonix – Papaoutai (feat. Lindsey Stirling)

AJR – I’m Ready

The Veronicas – You Ruin Me

Cheryl – I Don’t Care


  • Basia Sygacz

    Trzymam kciuki za pozytywne rozwiązanie zmian! ^__^

    Ja akurat music box bardzo lubię, zawsze coś ciekawego się znajdzie jeszcze niesłuchanego, więc po cichu liczę, że jednak co jakiś czas będziesz podrzucał co ci w duszy gra ;) Ale żeby nie było, nowego cyklu też jestem ciekawa :D